KONYA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN +9 0543 769 10 18

Duyurular

Zaladın Köyü

Mübarek Kurban Bayramınızı Tebrik Ederiz

- +
Mübarek Kurban Bayramınızı Tebrik Ederiz

Bayramlar, paylaşma, kaynaşma, sevinme ve sevindirme günleridir. Kardeşlik birlik beraberlik duygularının en güzel şekilde yaşandığı Mübarek Kurban Bayramını idrak etmenin sevinç ve mutluluğu içerisindeyiz.

Kurban bayramı nedeniyle Selahattin Köyü Tertip Komitesi Başkanı Mustafa Özyer kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Mustafa Özyer; Bu bayrama adını veren Kurban ibadeti, kişinin manen Allah’a yakınlaşmasına vesile olurken, malî yönüyle de sosyal dayanışmayı güçlendir. Kurban ibadeti, Hz. İbrahim ve Hz. İsmail’in Allah’a gösterdikleri tam sadakat ve teslimiyeti temsil etmesi yönüyle kişiyi bu yolda ileri bir mertebeye taşırken, aynı zamanda ona paylaşmayı, ötekine yardım elini uzatmayı, bütün insanları sevgiyle kucaklamayı da öğretir.

Bayram vesilesi ile oluşan bu kardeşlik ve sevgi ortamının bütün yıl boyunca devam etmesi huzur ortamını da tüm yıla yayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, bizleri bir kez daha Kurban Bayramına eriştiren Yüce Mevla’ya hamdediyor, başta milletiz olmak üzere, tüm İslam aleminin ve Selahattin Köylü hemsehrilerimizin Mübarek Kurban Bayramını tebrik eder, bayramın tüm insanlık için barış, huzur, güven ve hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ederiz dedi. 15.11.2010

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.