KONYA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN +9 0543 769 10 18

Etkinlikler

Zaladın Köyü

Tertip Komitesi Aralık Ayı Toplantısını Yaptı

- +
Tertip Komitesi Aralık Ayı Toplantısını Yaptı

Aralık Ayı Toplantısı Sait Can’ın Evinde Yapıldı.

Selahattin Köyü ve Köylüleri adına hizmet ve faaliyetler yapmakta olan Tertip Komite Heyetinin bu ayki toplantılarının adresi ise Sait Can’ın eviydi. Birlik ve beraberliklerin sağlandığı, güzel ve faydalı hizmetler yapmakta olan tertip komitesi, Aralık ayı mutat toplantısını yaparak geçmişteki yapılan çalışmaların değerlendirmesini yapıldı.

Her ay mutat olarak bir araya gelmekte olan zaladınlılar, Selçuklu İlçesinde İmam Hatip olarak görev yapmakta olan Bayram Bildik’in Kur’an-ı Kerim’in ayetleri ve Hadis-i şeriflerle ilgili yapmakta olduğu sohbetler toplantılara ayrı bir güzellik katmaktadır. Köy muhtarı Yusuf Şahin ve aza Naci Eryiğit’in de katıldığı toplantıda; mali konularla ilgili açıklamalarda bulunan Komite Başkanı Mustafa Özyer, askerlik yapmakta olan bir köylümüz ile ihtiyaç sahibi olan bir başka köylümüze mali yardım yapıldığını söyledi.

Bir sonraki ay yapılacak olan toplantının gündem belirlenmesiyle birlikte sona eren toplantıya ev sahipliği yapan Sait Can’a Tertip Komitesi adına Başkan Mustafa Özyer Teşekkür etti. 10.12.2010

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.