KONYA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN +9 0543 769 10 18

Haberler

Zaladın Köyü

Tertip Komitesi Köy Ziyaretinde Bulundu

- +
Tertip Komitesi Köy Ziyaretinde Bulundu

Köy adına çalışma ve faaliyetlerde bulunan “Tertip Komite Heyeti” Mustafa Özyer Başkanlığında Selahattin Köyüne bir ziyaret gerçekleştirildi.

Yapılan ziyarete heyet yönetiminden Fahrettin Özdemir ve Ali Koç’ta iştirak ettiler. Tertip komitesi Köy Muhtarı Yusuf Şahin ve azalar Naci Eryiğit ile Osman Şahin’le birlikte görüşerek köyde yaşayanların genel durumlarıyla ilgili bilgiler aldılar.

Yapılan ziyaretten çok memnun kaldıklarını ifade eden muhtar Yusuf Şahin ve azalar; köyde yaşayan kişilerin ekin işleme ve harman kaldırma işlerinin bu yıl köye biçerdöver gelmesiyle birlikte bir hafta içerisinde bitirdiklerini ve harman kaldırma işlerinin bu yıl daha kolay olduğunu söyledi. Muhtar Yusuf Şahin Pakistan’da sel felaketlerindeki Müslüman kardeşlerimizin yaralarını sarma konusunda köyümüzün de bir katkısı olacağını ve bu katkı içinde köylülerden yardım toparlayarak ilgili hesap numaralarına yatıracaklarını ifade etti.

1 Eylül 2010 Çarşamba günü 1990/3 tertip askerlere ve köylülere yönelik tertip komitesince Meram yeni yol eski son durakta bulunan ÇINARALTI RESTOURANT’ta düzenlenecek olan İFTAR YEMEĞİ programına Köy Muhtarı ve azalarıda davet eden Başkan Mustafa Özyer, Mübarek Ramazan ayında düzenlenecek olan yemek programında sizlerinde katılması bizleri şereflendirecektir dedi.

Köyün aşağı mahallesinde yapımı devam etmekte olan mahalle odası ve Kur’an Kursu binasının mermer işleri çalışmasının da mermer ustası olan Fahrettin Özdemir tarafından yapıldı. Tertip komitesine köy muhtarı Yusuf Şahin ve aza Naci Eryiğit tarafından gece saat 01.00’da köy bostanında taze mısır (Mekke) ikramı yapıldı. 30.08.2010

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.